środa, 25 stycznia 2017

Moda uliczna w Zawierciu? Mamy nową markę odzieżową

Prawdopodobnie to jedyna marka odzieżowa, która wywodzi się z Zawiercia. Mowa o Boulevard, czyli marce mody ulicznej.


Ubrania Boulevard to przede wszystkim moda uliczna. Projektanci z Zawiercia stworzyli kilkanaście różnych wzorów bluz i t-shirtów dla kobiet i mężczyzn. Są to zarówno bluzy z kapturem jak i bez. Znajdziemy też koszulki oversized i rounded. Grupą docelową są oczywiście ludzie młodzi. Produkcja odzieży odbywa się w szwalniach w Krakowie i Łodzi, a dodatki produkowane są we Wrocławiu.

- Projekt działa od września 2016, aczkolwiek pracowaliśmy nad nim od marca. W tym czasie skupiliśmy się na tworzeniu naszych produktów. W ostatnim czasie braliśmy udział licznych w targach m.in targach "Silesia Bazaar", gdzie nieskromnie mówiąc zrobiliśmy sporo zamieszania. - mówią Paweł i Kuba, założyciele marki.

Jak sami mówią, w tworzeniu produktów stawiają na nowoczesne wzornictwo, wysublimowane grafiki oraz eleganckie dodatki.

- Jeśli chodzi o najbliższe plany, to niedługo nasze produkty trafią na półki sklepów stacjonarnych firmy "Streetcolor". Obecnie pracujemy nad nową kolekcją. Chcemy wejść w nowe rzeczy takie jak kurtki "katany" z dużymi grafikami na plecach oraz kurtki "parki". Pragniemy, aby nasza marka rozwijała się dzięki i z pomocą naszych odbiorców, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. - dodają.

Więcej na temat Boulevard możemy znaleźć na ich stronie internetowej i w social mediach.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/