środa, 18 stycznia 2017

Maestria Egipcjan - pierwsze spotkanie w galerii

Dziś, 18 stycznia odbyło się pierwsze spotkanie w Laboratorium Nauki i Twórczej Ekspresji inaugurujące całoroczny projekt pn. "Cuda świata. Gwiazdozbiór sztuki".

Podczas wydarzenia doktor Marcin Janeczek wygłosił wykład poświęcony maestriom Egipcjan. Przedstawił zadziwiające fakty o kulturze i stylu życia egipskiej ludności. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, podczas której mieszkańcy mogli obejrzeć pokazy pięciu tańców standardowych. Po tym głos zabrał Leopold Stawarz, którzy zaprosił na występy zawierciańskich solistów. Spotkanie upłynęło w karnawałowej tematyce. Na zakończenie nie zabrakło toastu i życzeń noworocznych.

Zobaczcie zdjęcia.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/