środa, 25 stycznia 2017

Kulig na stadionie miejskim - zdjęcia

Podczas trwających "Ferii z OSiRem" zorganizowano nietypową atrakcję. Dziś, 25 stycznia odbył się kulig na stadionie miejskim. 


Kulig cieszył się sporym zainteresowaniem. Chociaż wystąpiły pewne problemy z przyczepieniem wszystkich sanek i co jakiś czas robiono przerwy, to nie przeszkodziło to dzieciakom w dobrej zabawie. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 30 dzieci. Każdy przyniósł własne sanki wraz z liną, które zaczepiono do ciągnika.

Pierwszy taki kulig odbył się kilka dni wcześniej, 20 stycznia. Z powodu dużego zainteresowania, Ośrodek Sportu i Rekreacji podjął decyzję o powtórzeniu wydarzenia. Dzisiejszy kulig połączono z planowaną wcześniej bitwą na śnieżki. Nie zabrakło też pamiątkowej fotografii.

Zobaczcie zdjęcia.
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/