wtorek, 3 stycznia 2017

Koncert "Z batutą i z humorem" w MOKu

W styczniu czeka nas kolejny koncert na wysokim poziomie. W zawierciańskim MOKu wystąpi Jurajska Orkiestra Kameralna pod batutą mistrza humoru - Macieja Niesiołowskiego.


Jako soliści zaprezentują się artyści związani z Gliwickim Teatrem Muzycznym, a wcześniej Operetką Śląską. Wystąpią: Wioletta Białk, Jolanta Kremer, Anita Maszczyk, Arkadiusz Dołęga i Michał Musioł. Podczas wydarzenia będzie niejedna okazja aby zdrowo się zaśmiać, a to dzięki tematyce koncertu. Mieszkańcy wysłuchają utworów Straussa, Offenbacha czy Gounoda. Ten koncert to połączenie kultury na wysokim poziomie z dobrym humorem.

Koncert odbędzie się 29 stycznia 2017 o godzinie 17:00. Bilety w cenie 50 zł można nabywać w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury.


1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/