czwartek, 12 stycznia 2017

Gimnazjum nr 1 zorganizowało "sceniczną wywiadówkę"

W czwartek 12 stycznia na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła się "sceniczna wywiadówka" Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki.

Uroczystość rozpoczęto od prezentacji osiągnięć szkoły przez ostatnie miesiące. Podsumowano wycieczki, akcje, zbiórki i przedsięwzięcia organizowane w "jedynce". Prezentację przerywały krótkie występy wokalne. Następnie głos zabrała dyrektor gimnazjum, Katarzyna Jaworska. Mówiła m.in o sprawie reformy oświaty. Dyrektor przybliżyła uczniom i rodzicom szczegóły zmian. Po tym wyróżniono uczniów z najwyższą średnią i stuprocentową frekwencją. Po przedstawieniu działań szkoły przyszedł czas na część artystyczną. Klasy przygotowały swoje tematyczne występy. Całość zwieńczył polonez i wspólna zabawa na koniec. Wydarzenie przebiegło w bardzo radosnej atmosferze. Oklaskom nie było końca.

Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

  1. Było przepięknie, jak zawsze. Młodzież mega pozytywna, osiągnięć multum. A na koniec zaśpiewano "Ale to już było i nie wróci więcej..." Płakać się chce, że teraz gimnazja znikają, cała praca nauczycieli, zaangażowanie uczniów i rodziców... Mam tylko nadzieję, że w G1 będzie szkoła podstawowa i nasze dzieciaki będą dalej pielęgnowały to co G1 ma najlepsze - atmosferę, życzliwość, wyrozumiałość, świetnych nauczycieli i niezastąpioną Panią Dyrektor. Mocno trzymam kciuki za Was, wierzę, że SP1 będzie i będzie tętniła życiem. Wdzięczny Rodzic

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/