wtorek, 3 stycznia 2017

C-Bool zagra w Fabryce Muzy

Zapowiada się kolejna dobra impreza w zawierciańskim klubie Fabryka Muzy. Tym razem zagra DJ C-Bool, czyli właściwie Grzegorz Cebula.


Muzyk stworzył kilka znanych kawałków, które odbyły się szerokim echem w kraju i za granicą. Zdecydowanie jego najpopularniejszym utworem jest "Never go away", który stał się hitem wakacji 2016. Do jego kolejnych znanych kawałków należą m.in "Magic Symphony" czy też "Do You Know".

Jego występ w Fabryce Muzy przy ulicy Żabiej 19c odbędzie się w sobotę 14 stycznia. Start o 21:00. Bilety są w cenie 20 zł. Rezerwacji jak zawsze można dokonać za dodatkowe 10 zł za lożę pod numerem 510 66 55 51. Partnerem imprez w klubie jest Portal OtoZawiercie.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/