piątek, 27 stycznia 2017

Aluron Virtu Warta Zawiercie liderem I ligi!

Trwa świetna passa klubu Aluron Virtu Warta Zawiercie. Po ostatnim meczu nasi siatkarze są liderem pierwszej ligi!

W piątek 27 stycznia zawierciański zespół zmierzył się z KPS Siedlce. Spotkanie było bardzo wyrównane. Rywal nie chciał łatwo odpuścić. Mogliśmy obserwować doskonałe siatkarskie widowisko na wysokim poziomie po stronie obydwu klubów. Szczególnie pierwszy set był niezwykle emocjonujący - zakończył się wynikiem 32:34 dla KPS-u. Kolejne dwa były równie ekscytujące, jednak Aluron Virtu nie dał zabrać sobie wygranej. Pod koniec, w czwartym secie zawiercianie okazali się jednak zdecydowanie lepsi. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (32:34, 25:19, 26:24, 25:14). MVP spotkania został Kacper Popik.

Aluron Virtu jest teraz liderem tabeli I ligi. Wyprzedza MKS Suwałki jednym punktem i Stal AZS PWSZ Nysa przewagą aż siedmiu punktów.

Podczas wydarzenia prowadzono zbiórkę karmy i artykułów na rzecz zawierciańskiego schroniska dla zwierząt.