piątek, 9 grudnia 2016

Zostań technikiem farmaceutycznym w Zawierciu

Centrum Kształcenia Torus w Zawierciu zaprasza potencjalnych słuchaczy zainteresowanych kierunkiem Technik Farmaceutyczny do nauki w szkole medycznej. 

Oferujemy Wam całkowicie darmową naukę na atrakcyjnym kierunku, którego próżno szukać w innych szkołach naszego regionu! Już w 2 lata możecie nabyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pozytywnego zdania egzaminu państwowego i uzyskania uprawnień Technika Farmaceutycznego, który daje możliwość podjęcia stałej pracy z bardzo przyzwoitym wynagrodzeniem. 

W trakcie nauki poznacie teoretyczne i praktyczne kwestie związane z tym jak:
- przygotowywać leki apteczne oraz recepturowe, maści
- rozróżniać podstawowe grupy leków
- charakteryzować wybrane interakcje leków
- oceniać prawidłowość recepty i analizować właściwości fizykochemiczne składników recepty
...a także wiele innych bardzo ciekawych rzeczy.

Dlaczego wybór naszej szkoły jest tak atrakcyjny? Przede wszystkim z jednego prostego powodu – nauka w naszej szkole jest całkowicie darmowa. Słuchacz nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobieraniem nauki w naszej placówce, podczas gdy stawka za czesne w innych szkołach medycznych mających taki kierunek to wydatek nawet 500 zł miesięcznie!

Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych. Dlatego rozumiemy, że nasi słuchacze często mają inne obowiązki i staramy się aby można je było połączyć z nauką.

Kolejny powód to bardzo dobre wyposażenie do dydaktyki naszych oddziałów. Najlepszą naszą reklamą jesteście Wy sami, dlatego staramy się Wam przygotować najlepsze warunki do nauki teoretycznej, ale także praktycznej!

Istotną informacją będzie pewnie dla Was to, że kierunek technik farmaceutyczny będzie zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji narodowej wygaszany! Co najistotniejsze uprawnienia technika farmaceutycznego oczywiście nadal będą obowiązywać zarówno w Polsce jak i w całej UE! Zatem to ostatni dzwonek, aby nabyć uprawnienia i wiedzę potrzebą dla tego zawodu!

Jeśli jesteście zainteresowani wszelkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo w sekretariacie szkoły mieszczącym się w Zawierciu przy ulicy 6a (budynek pomiędzy bankiem ING a budynkiem Sądu) lub pod numerem 32 307 84 32. 

artykuł reklamowy


Siedziba sekretariatu szkoły

3 komentarze:

 1. Ktoś się zapisał? Ja myślałem, żeby się zapisać, ale chciałbym poznać jakieś opinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do Sekretariatu przy ulicy Leśnej 6a. Porozmawiamy i sam stwierdzisz czy warto próbować czy nie :)
   Centrum Kształcenia Torus.

   Usuń
 2. "artykuł reklamowy"

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/