czwartek, 1 grudnia 2016

Siódma "Familiada" w Zawierciu

30 listopada z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS oraz podsumowania Kampanii "Postaw Na Rodzinę" w MOKu odbyła się siódma edycja "Familiady".


Hasłem tegorocznej imprezy była "Sportowa rodzina". Drużyny z 14 szkół podstawowych i gimnazjów z miasta rywalizowały ze sobą w trzech etapach. Na początku rodziny zaprezentowały się w oryginalny sposób i przedstawiły familijny okrzyk. Oprócz konkurencji sportowych oraz rywalizacji wymagających dużego sprytu i refleksu, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą związaną z HIV i AIDS i koligacjami rodzinnymi, które były głównym tematem rywalizacji. Do ich zadań należało m.in.: wykonanie z różowej bibuły spódniczki i taniec do "Jeziora łabędziego", sportowy slalom czy zbudowanie z balonów modelu kulturysty. Pomysłodawcą całej imprezy i prowadzącą była Joanna Dziechciarz-Duda, a oprawą artystyczną i techniczną całej uroczystości zajęła się Agnieszka Łączkowska. Imprezę zorganizowali LO im. S. Żeromskiego i Pełnomocnik do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii Halina Bulska - Sobusik. Zwycięską szkołą w tym roku okazało się Gimnazjum na 3 w Zawierciu. Pełnomocnik - Halina Bulska - Sobusik0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/