środa, 14 grudnia 2016

Przedszkolaki wystąpiły na koncercie charytatywnym - zdjęcia

Dziś, 14 grudnia, odbyła się pierwsza część corocznej akcji "Podaruj dzieciom święta". To charytatywne przedsięwzięcie organizowane przez Przedszkole nr 15 oraz Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny.

Podczas koncertu wystąpiły przedszkolaki z zawierciańskich placówek. Każde przedszkole przygotowano swój krótki program artystyczny. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi. W szczególności tłumnie przybyli rodzice i dziadkowie występujących dzieciaków. Po koncercie odbył się kiermasz ozdób i stroików świątecznych. Dochód będzie przeznaczony dla potrzebujących rodzin z miasta. Już jutro również o 16:00 odbędzie się druga część akcji "Podaruj dzieciom święta" podczas której wystąpi m.in Patman Crew.

Zobaczcie zdjęcia0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/