niedziela, 11 grudnia 2016

"Podaruj dzieciom święta" 2016

W najbliższych dniach w Zawierciu odbędą się dwa wydarzenia w ramach przedsięwzięcia pn. "Podaruj dzieciom święta". To coroczna impreza w naszym mieście.

Cykl ten organizuje Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej oraz Przedszkole nr 15. Od lat cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Najpierw, w środę 14 grudnia na sali widowiskowej MOK odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu przedszkolaków pt. "Świątecznie - bajecznie". Przygotowany zostanie również kiermasz stroików i ozdób świątecznych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Następnie, w czwartek 15 grudnia również na sali Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się karnawałowe show. Na scenie zaprezentują się zespół Patman Crew, wicemistrz Polski w iluzji Sebastian Alkadiass Grabowski oraz grupa animatorów "Niezapominajki". Start również o godzinie 16:00.

Podczas akcji zbierane będą pieniądze dla potrzebujących. Wstęp na wydarzenia jest wolny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/