niedziela, 4 grudnia 2016

Mikołajkowy maraton zumby dla Gabrysi Szczepary - zdjęcia

Za nami duża charytatywna impreza w Zawierciu. Dziś, 4 grudnia na hali OSiR przy ul. Moniuszki 10 odbył się II Charytatywny Maraton Zumby i Urbhanize dla Gabrysi Szczepary.

Maraton poprowadziło łącznie 22 instruktorów z całego kraju. Oprócz zajęć tanecznych, organizatorzy przygotowali masę atrakcji. Odbył się m.in pokaz salsy, występ teatralny i pokaz magii. Na scenie zaprezentował się zespół Zmora. Nie zabrakło też spotkania ze Świętym Mikołajem, który wręczał dzieciom prezenty, a później robił sobie zdjęcia. Zlicytowano także liczne przedmioty przekazane na rzecz imprezy. Dla dzieci ustawiono dmuchany zamek i zorganizowano punkt malowania twarzy. Były też różne stoiska tematyczne. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była Aneta Woś, instruktorka Zumby z Zawiercia.

Pieniądze uzbierane podczas maratonu będą przekazane na 4-letnią Gabrysię Szczeparę, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/