środa, 14 grudnia 2016

Lodowisko czynne od 15 grudnia

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu jak co roku, otwiera dla mieszkańców lodowisko. Co więcej, przez dwa dni wstęp będzie bezpłatny.


To dobra informacja dla miłośników zimowej aktywności sportowej. Od czwartku 15 grudnia otwarte będzie lodowisko miejskie przy ulicy Wierzbowej. W dniach 15 i 16 grudnia jeździć będzie można za darmo.

Lodowisko czynne jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00. Bilet normalny kosztuje 4 zł, a ulgowy 2 zł. Dla dzieci do lat 7 wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Karnet miesięczny normalny można nabyć w cenie 60 zł, a ulgowy w cenie 30 zł. Łyżwy można wypożyczyć w cenie 4 zł za godzinę. Więcej informacji można uzyskać po numerem 664 990 407. Należy pamiętać, że dla bezpieczeństwa dzieci powinny zakładać kaski. Do dyspozycji najmłodszych są również cztery chodziki. 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/