poniedziałek, 26 grudnia 2016

Kalendarze ze zdjęciami dawnego Zawiercia

Pojawiają się nowe kalendarze ze zdjęciami Zawiercia sprzed lat. Wydawcą jest Centrum Rozwoju Lokalnego.


Obecnie w sprzedaży jest kalendarz ścienny zawierający zdjęcia z prywatnych zbiorów mieszkańców. Starsi mieszkańcy będą mogli dzięki nim przypomnieć sobie wygląd miasta z przeszłości, a młodsi dowiedzieć się, jak Zawiercie wyglądało lata temu. Kalendarz można zakupić w biurze CRL przy ulicy Zaparkowej 23, a także w dziewięciu sklepach Społem na terenie Zawiercia: ul. Gen. Sikorskiego 22 (Centrum), ul. Paderewskiego 14 (Nasz Dom), ul. Spacerowa 15 (Węglowiec), ul. Blanowska 122 (Szok), ul. Oświatowa 15, ul. Stary Rynek 4, ul. Miodowa 12A, ul. Okólna 10, ul. Borowa 31. Cena wynosi 4 zł.

Po Nowym Roku ukaże się druga publikacja. Będzie to duży, ścienny kalendarz w formacie A1. Będzie go można nabyć nieodpłatnie w siedzibie stowarzyszenia przy Zaparkowej. Szczegóły można uzyskać na stronie CRL.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/