czwartek, 8 grudnia 2016

II Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu wraz z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego organizują dużą imprezę sportową w mieście - II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów.

Zawody odbędą się na Hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej 40 w dniach od 16 do 18 grudnia 2016. W meczach rozgrywanych przez trzy dni przy dwunastu stołach wyłonione zostaną najlepsze seniorki i seniorzy w II Grand Prix Polski.

Harmonogram zawodów przedstawia się następująco. 16 i 17 grudnia w godzinach od 10:00 do 18:00 odbędą się rundy eliminacyjne. W niedzielę 18 grudnia w godzinach od 9:00 do 14:00 czekają nas największe emocje, bo rozegrane zostaną finały.

Wstęp jest wolny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/