wtorek, 6 grudnia 2016

Grand Prix Zawiercia zakończone

5 grudnia w hali OSiR III przy ul. Piłsudskiego 73a odbył się czwarty a zarazem ostatni turniej Grand Prix Zawiercia w Tenisie Stołowym. 

 W tegorocznym cyklu turniejów wzięło udział 55 zawodniczek i zawodników. Po zaciętej rywalizacji i podsumowaniu wyników kategorię "Open" wygrał Waldemar Glanowski, wygrywając z Michałem Kumorem tylko jednym punktem. Trzecie miejsce wywalczył Jacek Żelezik.

Kategorię "Dzieci Szkół Podstawowych" wygrał Marcel Florjański, a na drugim miejscu uplasował się Marcin Biały. Jednakową ilość punktów zdobyli Radosław Pakuła i Adrian Pańczyk, którzy musieli dodatkowo rozegrać między sobą mecz, decydujący o trzecim miejscu w klasyfikacji końcowej. Miejsce to wywalczył Adian Pańczyk. Po turnieju wręczono nagrody, puchary i dyplomy.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/