poniedziałek, 5 grudnia 2016

Drugie spotkanie MOK'n'ROLL

Miejski Ośrodek Kultury „Centrum” zaprasza wszystkich wielbicieli gitarowego grania na drugą audycję z cyklu MOK'n'ROLL. Poświęcona będzie słynnemu albumowi brytyjskiej grupy Motorhead - „Ace Of Spades”.


Oprócz wysłuchania tej klasycznej płyty przewidziana jest także krótka prelekcja, która wprowadzi słuchaczy w historię zespołu, jego zmiany personalne oraz obszerny dorobek płytowy. Nacisk w głównej mierze zostanie położony na postać założyciela i lidera - Iana „Lemmy'ego” Kilmistera, który zmarł 28 grudnia 2015 w wieku 70 lat. Kilmister to jedna z najciekawszych i najbarwniejszych postaci muzyki rockowej, a przy tym znany był z iście rock'n'rollowego trybu życia, zatem nie zabraknie wielu ciekawostek związanych z Motorhead.

Audycja odbędzie się w środę 14 grudnia o godzinie 18:15 w sali 203 w MOKu. Wstęp wolny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/