wtorek, 15 listopada 2016

Zamontowano logo Zawiercia przy dworcu

Logo miasta na skwerze przy dworcu kolejowym w Zawierciu już zamontowane! Od teraz może być to nowa wizytówka miasta.


Cały teren został wysypany jasnym żwirem. Nasadzone zostały również nowe rośliny, które szczególnie na wiosnę staną się nieco bardziej widoczne. Całą konstrukcja logo składa się z dwóch części. Jedna to napis "Zawiercie", natomiast druga to kolorowe puzzle w barwach miasta. Nocą obydwa elementy będą podświetlone. Instalacja ustawiona jest w kierunku dworca, więc to właśnie z tej perspektywy jest najlepiej widoczna. Jednak żywe kolory loga rzucają się w oczy już z daleka.

Koszt inwestycji wyniósł około 25 tysięcy złotych, a wykonawcą była firma "Szanta" ze Świętochłowic.

8 komentarzy:

 1. Po prawej stronie miejsca gdzie jest logo trzeba zrobić jakieś barierki albo jakieś inne utrudnienie bo tam non sto chodzą ludzie.Nawet na tych zdjęciach tutaj jest to widoczne,do tego wydeptana trawa.Nieładna wizytówka miasta na przeciw nowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast robić bzdurne logo, trzeba było dołożyć i zrobić chodnik w miejscu, w którym go nie ma. Wolę wizytówkę w postaci chodnika niż puzzli. Na wydeptanym trawniku kostka powinna być ułożona w czasie remontu dworca. Winny jest projektant i odbiorca.

   Usuń
 2. Totalny kicz psujący widok na piękną,zabytkową bryłę dworca z którego powinniśmy być dumni. A my go szpecimy "plastykową" tandetą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, zgodzę się z tym w 100%. logo zaslaniające przechodniów na drugiej połowie pasów , a przy tym koszt 25 tysięcy!? Porażka

   Usuń
 3. Beznadziejne,myśleliśmy że będzie coś naprawdę extra a tu .... kicha

  OdpowiedzUsuń
 4. stawiam ze za rok tego BADZIEWIA juz nie bedzie... ot, był "miś" do zrobienia, który sobie teraz zgnije na świeżym powietrzu...

  OdpowiedzUsuń
 5. nie taki był projekt wybrany przez mieszkańców zawiercia to po pierwsze , a po drugie to jak już ktoś miał taką wizję to pomijając znak drogowy który jest na pierwszym planie to ładnie mówiąc: źle to wygląda.

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/