wtorek, 8 listopada 2016

Spotkanie z Bogdanem Dworakiem na temat historii ul. Marszałkowskiej

Szykuje się ciekawe spotkanie poświęcone historii naszego miasta. 22 listopada zawierciański pisarz i poeta Bogdan Dworak opowie o historii ulicy Marszałkowskiej.


Pogadanka odbędzie się w siedzibie Programu Aktywności Lokalnej osiedla Stary Rynek, która mieści się przy ulicy Marszałkowskiej 31. Dzięki działalności Programu, od kilku miesięcy na osiedlu mają miejsce różne wydarzenia kulturalne i społeczne. Odbywają się różne warsztaty i spotkania, a także organizowana jest pomoc dla dzieci z osiedla w szkole. Teraz mieszkańcy mają okazję wysłuchać ciekawego wykładu na temat historii okolicy.

Podczas spotkania Bogdan Dworak podzieli się z mieszkańcami swoimi wspomnieniami i informacjami na temat historii tej ulicy. Jak wiadomo, niegdyś Marszałkowska była najważniejszą handlową ulicą Zawiercia. Po latach sytuacja wygląda nieco inaczej.

Spotkanie odbędzie się 22 listopada we wtorek o godzinie 16:30.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/