poniedziałek, 28 listopada 2016

Propozycje na Mikołajki 2016 w Zawierciu

Przed nami 6 grudnia czyli dzień Świętego Mikołaja. To zwyczaj, który uwielbiany jest przede wszystkim przez najmłodszych. W tym dniu w szkołach, sklepach i na ulicach miast organizowane są różne akcje, wydarzenia i promocje. Również i w Zawierciu z tej okazji szykowane są imprezy dla dzieciaków, ale i nie tylko. Poniżej możecie zobaczyć szczegóły.
1. "Wielki Bal Mikołajkowy z Lollipop Events" - w programie ujęto m.in gry, zabawy, candy bar i inne niespodzianki. Bal odbędzie się w Domu Rzemiosła przy ul Piłsudskiego 24. Sobota 3 grudnia. Start o 15:30. Bilety w cenie 35 zł. Brak wolnych miejsc. Więcej informacji.

2. "Mikołajkowe Kids Party" - impreza w Studiu Tańca i Fitness Eu4ya. Będzie okazja spotkać elfy, stworzyć własnego mikołaja i nie tylko. Sobota 3 grudnia. Start o 15:30. Bilety w cenie 35 zł. Więcej informacji.

3. "Mikołajkowy koncert zespołu Mejk" - kolejna impreza w rytmach dance i disco polo w klubie Fabryka Muzy przy ulicy Żabiej 19c. Sobota 3 grudnia. Start o 21:00. Więcej informacji.

4. "Mikołajkowe Granie z Paintball Pogranicze Team" - to gratka dla miłośników paintballa. Impreza odbędzie się przy ul. Myśliwskiej 64. Niedziela 4 grudnia w godzinach 11:00 - 17:00. Więcej informacji.

5. "Mikołaj w Daglezji" - dzieci będą mogły zobaczyć pokaz teatralny. Niedziela 4 grudnia w godzinach 11:00 - 15:00. Więcej informacji.

6. "Charytatywny Maraton Zumby&Urbhanize dla Gabrysi Szczepary" - wydarzenie poprowadzi 22 instruktorów, a w programie przewidziano też inne atrakcje. Niedziela 4 grudnia w godzinach 15:00 - 20:00. Bilety w cenie 5zł/25zł/30zł. Więcej informacji.

7. "Bal Mikołajkowy ze Studiem Tańca i Fitnessu Pasion" - zaplanowano m.in konkursy, animacje, poczęstunek. Miejscem imprezy będzie studio tańca przy ul. Górnośląskiej 8. Niedziela 4 grudnia. Start o 15:30. Bilety w cenie 35 zł. Więcej informacji.

8. "Mikołaj z Grupą Jura'PL" - to charytatywna akcja sportowców z Zawiercia. Udział w niej wezmą biegacze, rowerzyści, spacerowicze i osoby chodzące z kijkami. Każdy przygotuje paczkę z prezentami dla dzieci z Domu Dziecka w Zawierciu i Górze Włodowskiej. Wtorek 6 grudnia. Start o 18:00. Więcej informacji.

9. "Co się stało z Mikołajem?" - spektakl teatralny dla dzieci, który zostanie zaprezentowany przez aktorów teatru "TAK". Sobota 10 grudnia. Start o 11:00. Bilety w cenie 15 zł. Więcej informacji.

10. Ponadto w wielu przedszkolach i szkołach podstawowych będą organizowane spektakle i inne wydarzenia. Prawdopodobnie w najbliższych dniach będziemy mogli spotkać na ulicach mikołajów ze sklepów i firm, którzy będą wręczali drobne upominki.

Jeśli jesteście organizatorami jednej z akcji mikołajkowych w Zawierciu, skontaktujcie się, aby umieścić tu swoją propozycję.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/