poniedziałek, 14 listopada 2016

Koncert Noworoczny w Zawierciu

8 stycznia o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbędzie się Koncert Noworoczny. 

Podczas Gali wystąpią wybitni soliści polskiej estrady, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i nie tylko. Zawiercianie będą mieli okazję wysłuchania sopranistki Katarzyny Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka oraz muzyków związanych z Filharmonią Dolnośląską, Operą Wrocławską i Narodowym Forum Muzyki. Usłyszeć będzie można największe przeboje świata opery, najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz włoskie przeboje. Nie zabraknie takich melodii, jak "Wielka sława to żart", "O sole mio", "La donna é mobile", "O mio babbino caro", oraz "Czardasz Montiego".

Bilety są do nabycia w cenie 60 zł w biurze turystycznym AS  przy ul. Paderewskiego 25. Rezerwacje pod numerem 32 671 54 40/41, a grupy: 504 091 909. Bilety są też online na www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach: Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/