wtorek, 29 listopada 2016

Impreza "Kobiety na piątkę" zakończona

Zakończył się ostatni etap imprezy sportowej pn. "Kobiety na piątkę". Wydarzenie zostało zorganizowane na terenie Hotelu Fajkier i okolic.

Ostatni bieg w ramach cyklu "Kobiety na piątkę" odbył się w niedzielę 27 listopada. Zła pogoda nie przeszkodziła uczestniczkom w dobrej zabawie. Biegacze mieli do pokonania bieg na dystansie 5 km, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km, a także marsz Power Walking na dystansie 5 km oraz 2,5 km. 

Na wszystkich przybyłych w ten dzień czekało sporo atrakcji. Zorganizowano pierwszy pokaz dyscypliny Speed-Ball i Run-Ball. Dla najmłodszych przygotowano gry, zabawy i animacje z Football Academy Zawiercie i Centrum Rozwoju Lokalnego. Uczestniczkom biegu wręczono na koniec dyplomy i nagrody w ramach podsumowania całego cyklu biegów. Imprezie towarzyszyła radosna i mikołajkowa atmosfera. Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/