piątek, 25 listopada 2016

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 3

25 listopada 2016r dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 3 uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Podczas święta przybliżono przedszkolakom literaturę, której bohaterami są misie. 


Wszystkie dzieci przyniosły z domu ulubione misiaki i razem z nimi wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia, jak również zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Krainie Pluszowych Misiów, gdzie pojechały pociągiem. W tym dniu dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, jak również „Pokaz mody” podczas, którego mali modele i modelki z gracją zaprezentowali swoje stroje przechodząc po wybiegu w rytm muzyki. 

Zobaczcie zdjęcia przesłane przez Przedszkole.2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/