środa, 12 października 2016

Zawierciańska Liga Futsalu

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu zaprasza na kolejną edycję Zawierciańskiej Ligi Futsalu. 


Zgłoszenia drużyn są przyjmowane w biurze OSiR I ul. Moniuszki 10 oraz pod adresem mailowym osir.zawiercie@gmail.com do dnia 14.11.2016. Warunkiem przyjęcia przez organizatora zgłoszenia jest złożenie kompletu dokumentów (wypełniona lista zgłoszeniowa z aktualnymi badaniami lekarskimi, dowód opłaty startowej 500 zł, w przypadku osób nieletnich zgody opiekunów prawnych). Dokumenty dostępne do pobrania na stronie internetowej. 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17.11.2016 r. (na podstawie zgłoszeń przedstawiciele drużyn zostaną poinformowaniu o dokładnej godzinie i miejscu spotkania organizacyjnego). Start ZLF planowany jest na niedzielę 20.11.2016 r. od godziny 16:00 na Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR II przy ul. Blanowskiej 40. Więcej informacji na stronie ośrodka oraz pod numerem telefonu 32 67 24 337 oraz adresem mail osir.zawiercie@gmail.com.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/