piątek, 14 października 2016

Rozpoczęto przebudowę skweru za "Bajką" w Zawierciu

Ruszyła przebudowa skweru za ciastkarnią "Bajka" przy ulicy Paderewskiego. To inwestycja warta 200 tysięcy złotych.


W ramach zadania pn. "Rewitalizacja skweru za ciastkarnią Bajka pomiędzy blokami 29A, 31A, 37 wraz z budową miejsc parkingowych" odnowiony zostanie teren przy ulicy Paderewskiego. W miejscu, które dotychczas było zaniedbane, wytyczone będą alejki. Powstaną przy nich ławki, klomby kwiatowe i żywopłoty. Będzie także nowa wiata na kontenery na śmieci. Zmodernizowany zostanie również pas jezdni. Wymieniona będzie nawierzchnia asfaltowa, a miejsca parkingowe wyłożone zostaną kostką brukowa. 

Obecnie w tym miejscu rozpoczęto już prace. Wykonawca, czyli firma Jansbud z Zawiercia, od kilku dni realizuje to zadanie. Czekamy na efekty prac.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/