środa, 26 października 2016

Remontują budynek handlowy przy ulicy Sikorskiego

Jeden z budynków handlowych w centrum miasta przechodzi remont. Teraz zyska on nowy wizerunek.


Mowa o pawilonie przy ulicy Sikorskiego, gdzie mieści się m.in restauracja Chicago i siedziba Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego. Od kilku dni na miejscu pracują robotnicy i maszyny, rozstawiane są rusztowania.

Okolice centrum Zawiercia zmieniały się na lepsze przez ostatnie lata. Wszystkie bloki i sklepy w pobliżu przeszły remonty, dzięki czemu nasze miasto dobrze się prezentuje. Jedynie właśnie ten obiekt nie przeszedł do tej pory modernizacji. Straszył swoim szaro-burym wizerunkiem zarówno mieszkańców jak i turystów. Teraz to się zmieni. Od kilkunastu dni trwają prace związane z dociepleniem pawilonu. Budynek jest też stopniowo malowany. Dzięki temu centrum miasta będzie teraz jeszcze bardziej przyjazne. Będzie to kolejna zmiana na lepsze w Zawierciu.

4 komentarze:

 1. Ciekawe co z meliną Piker??
  Przecież tam jest syf jakich mało w zawciu.Dobrze,że zwija interes bo kończy się eldorado na maszyny.Łysy won!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co to kogo obchodzi remont jakiegoś sklepu ??
  Wildze tu pisanie "artykułów" byle coś napisać bo konkurencja wyrasta w mieście

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od zawsze piszę na temat ważniejszych remontów w Zawierciu. Szczególnie jeśli chodzi o miejsca w centrum miasta, bo to ma wpływ na wizerunek Zawiercia w oczach nie tylko mieszkańców, ale i turystów. Piszę o tym, co dzieje się w mieście, jakie zmiany zachodzą, jakie są plany, co będzie się działo i nie tylko. Staram się pisać na różne tematy, aby nie powtarzać tego, co jest dostępne na innych stronach. Jaka konkurencja? Czy jest Pan/Pani jej przedstawicielem? Jeśli nie interesuje Pana/Panią dany temat, to nie rozumiem po co zwraca Pan/Pani na to uwagę. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  2. Dobrze, dobrze... mlody staje na wysokosci zadania i szacun mu za to. Pewnie pisala to zazdrosnica z konkurencji co poprawnie pisac nie umie, a w szpilkach chodzi jak kaleka, wszyscy wiemy o kogo chodzi:) Kuba pozdrawiam!

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/