wtorek, 11 października 2016

Koncert zespołu Boys w Zawierciu!

Duża impreza w Zawierciu już wkrótce. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu Boys, który odbędzie się w listopadzie.

Przypomnijmy, zespół wystąpił pierwszy raz w Zawierciu już w 2009 roku na sali widowiskowej w ośrodku. Teraz formacja wystąpi w naszym mieście ponownie. Grupa fanek zespołu od dawna starała się o organizację tego koncertu. 

Grupa powstała w 1991 roku. Przez ten okres zespół wydał kilka płyt i nagrał swoje największe hity takie jak choćby "Jesteś szalona", "Wolność", ale piosenki tworzy do dziś. Tytuły ich ostatnich przebojów to "Koleś z bety" czy też "Jedna łza".

Koncert odbędzie się w niedzielę o godzinie 19:00. Bilety dostępne są w kasie MOK. Do 20 października można zakupić wejściówkę w promocyjnej cenie 45 zł, a od 21 października cena za bilet wynosić będzie 55 zł.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/