piątek, 14 października 2016

Koncert „Gala Johann Strauss Show” w Zawierciu

Duże wydarzenie kulturalne już w listopadzie w Zawierciu. Na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu odbędzie się koncert „Gala Johann Strauss Show”.


W programie koncertu przewidziane są utwory wybitnych austriackich kompozytorów Johanna Straussa ojca i Johanna Straussa syna. Oprócz śpiewu solistów i przepięknej gry orkiestry widzowie będą mogli podziwiać taniec par baletowych.  Kompozycje wykonywać będą przed zawierciańską publicznością następujący artyści Narodowego Lwowskiego Teatru – Opery i Baletu oraz Orkiestry Filharmonii Lwowskiej: Oleh Lanovyj (tenor), Johann Kruk (skrzypce solo), Swietłana Kaliniczenko (sopran), pary baletowe (10 osób) oraz orkiestra (17 osób).

Bilety w cenie 60 zł i 70 zł do nabycia w MOKu. Koncert odbędzie się sobotę 12 listopada o godzinie 18:00.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/