niedziela, 9 października 2016

Jurajskie Targi Weselne 2016 w Zawierciu

W niedzielę 13 listopada odbędą się Jurajskie Targi Weselne 2016 w odnowionej sali „Rotunda” przy ul. Długiej. To coroczne, otwarte spotkania liderów branży imprezowej w regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Podczas wydarzenia zobaczymy na żywo pokaz mody, gdzie zaprezentowane będą piękne kreacje z najnowszych kolekcji mody ślubnej. Kameralne wnętrza sali wypełnią studia florystyczne oraz firmy dekoratorskie. Nie zabraknie atrakcji dla Panów takich, jak pojazdy weselne oraz firm prezentujących kolekcję eleganckich i klasycznych garniturów weselnych. Firmy jubilerskie przedstawią nowoczesne i klasyczne obrączki oraz piękne dodatki. Nie zabraknie też zespołów i DJ z muzyką live, jak również przedstawicieli branż cukierniczych i gastronomicznych z degustacjami włącznie. Dodatkowe atrakcje to m.in. możliwość zrobienia zdjęcia w fotobudce oraz niespodzianki barmańskie. 

Jurajskie Targi Weselne są imprezą regionalną, która służy również spotkaniom branżowym przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe. Organizatorem targów jest Bimege.pl. Więcej info na plakacie i na www.wesele-zawiercie.pl. Bilety w cenie 10 zł. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/