czwartek, 27 października 2016

Drugi etap inwestycji przy wieżowcach w centrum

W październiku rozpoczął się drugi etap inwestycji realizowanej przy wieżowcach położonych przy ulicy Wyszyńskiego.


Remont zleciła Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zawiercie". Mieszkańcy wieżowców należących do spółdzielni od dawna mówili o potrzebie remontu. Stan dróg i chodników na osiedlu był bardzo zły, o czym informowali zawiercianie. Prace ruszyły w tym roku. Od maja do września prowadzona była wymiana instalacji wodociągowej. W październiku rozpoczął się drugi etap inwestycji, polegający na remoncie dróg i chodników. Część chodników została także na nowo wytyczona w projekcie. Inaczej wydzielone zostaną również miejsca postojowe. 

Zakończenie remontu to kwestia najbliższych miesięcy. Zobaczcie zdjęcia. 


3 komentarze:

 1. Mam prośbę do redakcji portalu - proszę zapytać kiedy taki remont zostanie przeprowadzony przy bloku Dmowskiego 6. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam taki pomysł dla projektujących chodniki.Jak wiadomo człowiek lubi na skróty chodzić.Dlaczego wszystkie "zakręty" na chodnikach są pod kontem 90 ?
  W każdym miejscu gdzie jest takie rozwiązanie jest wydeptany trawnik bo ludziom szybciej po skosie :) Taka prawda.Jakby zawsze był wykonany taki skos to może by chodzili jak się należy
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A parkingow brak :( taki folklor

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/