środa, 26 października 2016

Bal Wszystkich Świętych w Zawierciu

W Zawierciu, w siedzibie Skautingu Jurajskiego organizowany jest Bal Wszystkich Świętych. To impreza dla najmłodszych mieszkańców miasta.


"Jesteście spragnieni dobrej zabawy? Nudzi was przebieranie się za potwory i chodzenie od domu do domu? Chcielibyście spędzić sobotni wieczór razem ze swoimi przyjaciółmi bawiąc się i biorąc udział w kreatywnych konkursach? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedzieliście tak to Bal Wszystkich Świętych jest właśnie dla was!" - w ten sposób organizatorzy, czyli drużyna Skautingu Jurajskiego, zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu.

W programie przewidziano atrakcje muzyczne, konkursy i słodkie niespodzianki dla dzieci. Każdy ma przebrać się za swojego ulubionego świętego. Bal odbędzie się 29 października o godzinie 17:00 w "Rajcówce" przy kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/