sobota, 1 października 2016

Aluron Virtu zainaugurował sezon

Rozpoczął się sezon 2016/2017 I ligi siatkarzy. W swoim pierwszym meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonał tegorocznego beniaminka, TSV Mansard Trans-Gaz Travel Sanok.

Zawiercianie bez większych problemów pokonali rywala 3:0 (25:22, 25:23, 25:21). To dobrze zapowiada rozpoczynający się sezon. Niektórzy mówią nawet, że Aluron Virtu jest faworytem I ligi. Zobaczymy, jak potoczą się kolejne rozgrywki.

Mieszkańcy tłumnie przybyli na halę przy ulicy Blanowskiej, żeby kibicować klubowi. Dodatkową niespodzianką dla kibiców były kupony na darmowe produkty z foodtracka Virtu, które rozdawał Szybki Pieróg, czyli maskotka drużyny. Zobaczcie zdjęcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/