środa, 28 września 2016

Zawierciańska Amatorska Liga Siatkówki 2017

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu zaprasza do kolejnej edycji Zawierciańskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. 


Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki siatkowej, integracja środowiska siatkarskiego, oraz wyłonienie najlepszej drużyny spośród uczestników rozgrywek. Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane w biurze OSiR I przy ul. Moniuszki 10 lub pod adresem mailowym: sport@osir.net.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają drużyny zeszłoroczne, następnie o udziale decyduje kolejność zgłoszeń drużyn. 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18 października 2016 o godz. 19:00 w sali konferencyjnej OSIR II przy ul. Blanowskiej 40. Rozpoczęcie ligi przewidywane jest pod koniec października. Spotkania rozgrywane będą w niedzielę w godzinach popołudniowych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/