wtorek, 13 września 2016

"Turbo Melanż" - impreza w pubie Ambasada

W październiku odbędzie się duża klubowa impreza techno w Zawierciu. Organizatorzy "Ambasady Bitu" zapraszają na nową imprezę - "Turbo melanż".


Miejsce pozostaje niezmienne - wydarzenie będzie miało miejsce w pubie Ambasada przy ulicy Piastowskiej 1, w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury. Podczas imprezy wystąpią znani w branży DJ-e. Mowa o Rust & Insect z Warszawy, którzy zajmują się organizacją imprez w rytmach techno w stolicy. Oprócz tego, jako jeden z głównych DJ-ów zaprezentuje się tez Hellboy. Ponadto zagrają: Fuse, Thomas Cortes, Globeat, I-rec, Basteq, Matthew Ka, Rafa'el i Maciej J.


"Turbo melanż" odbędzie się 1 października. Start o godzinie 22:00. Wstęp: 10 złotych. Dla pierwszych stu biletów przygotowano darmową puszkę napoju Energy2000. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/