środa, 7 września 2016

Trzeci Kiermasz Płyt Vinylowych w MOK

Nowa inicjatywa w Zawierciu zyskuje na popularności. W tym miesiącu odbędzie się trzecia już edycja Jurajskiego Kiermaszu Płyt Viynylowych.

Wydarzenie odbędzie się, tak jak poprzednio, w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, w głównym holu. Tam zostaną przygotowane stoiska, gdzie zainteresowani będą mogli kupić, sprzedać i przejrzeć inne zbiory. Kiermasz odbędzie się 11 września w niedzielę o godzinie 10:00.

Ponieważ dwie poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, organizatorzy zorganizują kiermasz po raz trzeci. Organizatorem przedsięwzięcia jest nowo powstające stowarzyszenie "Moje Zawiercie". Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/