sobota, 10 września 2016

Start Harcerski na muszli koncertowej

Start Harcerski to wydarzenie organizowane przez Hufiec Ziemi Zawierciańskiej od lat. Do tej pory impreza ta miała kameralną formę, jednak już 24 września odbędzie się w nowej odsłonie.

W tym roku harcerze chcą wyjść z inicjatywą w teren, jednocześnie promując zawierciańskie harcerstwo. Zorganizują duże wydarzenie na muszli koncertowej w parku OSiR. Zaplanowali też wiele atrakcji. To m.in zabawy dla dzieci, "Harcfood", czyli mała gastronomia, gra z nagrodami i warsztaty tematyczne. Odbędzie się też pokaz fireshow, koncerty harcerzy i zespołu Animal Section. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Ponadto tegoroczna edycja Startu poświęcona jest pomocy zawierciańskiemu stowarzyszeniu „Daj Szansę”, dla którego zostanie zorganizowana dobrowolna zbiórka pieniędzy.

Impreza odbędzie się 24 września - rozpocznie się o godzinie 14:30 a zakończy około 20:00.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/