wtorek, 13 września 2016

Piknik z organizacjami pozarządowymi

Urząd Miasta organizuje plenerową imprezę - Piknik z Organizacjami Pozarządowymi, który odbędzie się w sobotę, 17 września w godz. 14:00 – 18:00 w parku OSiR na muszli koncertowej.

Będzie to już druga edycja tego wydarzenia. Piknik to świetna okazja do zaprezentowania mieszkańcom tego, czym zajmują się różne organizacje i stowarzyszenia działające w Zawierciu. W programie przewidziano:


- występy muzyczne - Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym oraz Ich Rodzicom „Z dobrego serca”,
- koncert zespołu Mechaniczna Ćma (godz. 17.00),
- pokazy taekwondo - Klub Sportowy „Orient”,
- pokazy sportowe – Stowarzyszenie Grupa Jura PL, Uczniowski Klub Sportowy Jura Tenis Zawiercie,
- pokaz sprzętu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Ochotniczej Straży Pożarnej z Marciszowa,
- zagroda ze zwierzętami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i Fundacji Ostoi dla Zwierząt,
- malowanie twarzy – Fundacja Eugeniusz,
- gry i zabawy dla dzieci – Centrum Rozwoju Lokalnego oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej.
- O godz. 16.00 – wręczenie statuetek dla organizacji pozarządowych, których projekty zostały dofinansowane w ramach dotacji z budżetu miasta.

Ponadto stoiska promocyjne, kawa (Baltica 1920), herbata, hot – dogi (Stowarzyszenie Szansa), zalewajka z kotła (OSP, PSS Społem, SPAR, ZYGZAK, Hurtowania Warzyw i Owoców LANDROPOL), wata cukrowa i popcorn.

Wstęp wolny.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/