sobota, 3 września 2016

Narodowe Czytanie "Quo vadis" na muszli koncertowej - zdjęcia

Za nami piąta edycja ogólnopolskiej akcji pod nazwą "Narodowe Czytanie". W Zawierciu wydarzenie organizowane było już po raz drugi.

Na muszli koncertowej czytano dziś fragmenty powieści Henryka Sienkiewicza. Najpierw jednak odczytano list prezydenta Andrzeja Dudy, który objął honorowy patronat nad tą ogólnopolską inicjatywą. Akcję organizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu. Udział wzięli m.in wiceprezydent Marek Borowik i posłanka Anna Nemś. Zobaczcie zdjęcia.

1 komentarz:

  1. Idea szczytna, ale liczba widzów poraża. Przyszły tłumy, zwłaszcza z obsługi imprezy, raptem 10 - 15 osób....W tym mieście nie opłaca się niczego robić dla jego mieszkańców, bo i tak wszystko mają w d....pie

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/