niedziela, 11 września 2016

Maraton Fitness w Zawierciu

Duża, charytatywna impreza już wkrótce odbędzie się w Zawierciu. To Maraton Fitness, organizowany przez szkołę tańca i fitnessu SalsaFit Śląsk z Katowic.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 17 września, w Szkole Podstawowej nr 4 w Zawierciu. Maraton będzie organizowany pod hasłem "Witaj szkoło, będzie wesoło". Na uczestników czekają 2 godziny zajęć. Będzie to zarówno zumba jak i nowa Formuła S Fitness. Udział wziąć może każdy. Aby dołączyć do zabawy, wystarczy jedynie przynieść dowolną ilość przedmiotów szkolnych, które trafią potem do dzieci z "czwórki". 
Maraton ten jest imprezą ogólnopolską i organizowany jest także w innych miastach. Akcję wspierają sportowcy i aktorzy - Paulina Holtz, Magdalena Lamparska i Artur Partyka. Impreza zawita tym razem do Zawiercia, więc warto to sprawdzić jednocześnie miło i aktywnie spędzając czas i pomagając szkole. 

Zajęcia odbędą się w sobotę w godzinach od 11:00 do 13:00. Więcej informacji znajdziecie na plakacie poniżej lub w wydarzeniu na facebooku, do którego możecie dołączać. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/