wtorek, 13 września 2016

Koncert ISAN w Zawierciu

15 września, czyli już niebawem na sali Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert XVII Integracyjnych Spotkań Artystycznych Niepełnosprawnych. 


Od 12 września w ośrodku w Hucisku przebywają niepełnosprawni z różnych miejsc w Polsce. Razem integrują się, biorą udział w warsztatach i zajęciach. Owocem ich pracy jak zwykle będzie uroczysty koncert w MOKu. Tym razem koncert będzie nosił tytuł "Jurajski Piknik Talentów". Możemy spodziewać się jak zwykle pięknych występów.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Fundacja „Podziel się z innymi” im. H. Rudzkiej i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Siedemnasty koncert ISAN w Zawierciu obędzie się 15 września o godzinie 17:00. Wstęp wolny. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/