sobota, 24 września 2016

Harcerze na muszli koncertowej

Dziś, 24 września, na muszli koncertowej w Zawierciu odbyła się impreza pod nazwą "Start Harcerski". Organizatorem był Hufiec Ziemi Zawierciańskiej.

Pomimo niekorzystnej pogody harcerze i tak bardzo dobrze się bawili. Hufiec chciał w tym roku wyjść z inicjatywą w teren, jednocześnie promując zawierciańskie harcerstwo. Podczas wydarzenia odbywała się gra terenowa. Uczestnicy musieli zaliczyć kilkanaście punktów rozmieszczonych w różnych miejscach w parku Ośrodka Sportu i Rekreacji. W każdym z punktów do wykonania było konkretne zadanie. Ponadto dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy i balony, dla wszystkich dostępny był Harc-Food czyli stoisko z przekąskami. Był też widowiskowy pokaz fireshow w wykonaniu teatru Enigma, pokaz musztry w wykonaniu harcerzy, a także koncert zespołu Animal Section. 

Zobaczcie zdjęcia.
2 komentarze:

  1. Ale nam się podobało aj,aj,aj,aj,aj! Dobre było ale mało aj,aj,aj,aj,aj!!! Częściej by się tak przydało! Szkoda tylko,że padało!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Za rok będzie jeszcze lepiej. A może szybciej doczekamy się kolejnej tego typu imprezy? :P

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/