niedziela, 4 września 2016

Festyn ekologiczny przy ul. Paderewskiego - zdjęcia

Dziś, 4 września na placu osiedlowym przy ulicy Paderewskiego 25 w Zawierciu za ciastkarnią "Bajka" odbył się rodzinny festyn ekologiczny. 

Cały festyn był nie lada gratką dla najmłodszych mieszkańców Zawiercia. Przygotowano bowiem wiele darmowych atrakcji. Dzieci mogły korzystać z zamku dmuchanego, spróbować waty cukrowej i popcornu czy też wziąć udział w grach i zabawach z animatorami. Dla nieco starszych przygotowano warsztaty, pokazy i degustacje. Całość umilił występ Kapeli Jurajskiej. Organizatorem imprezy było Zawierciańskie Forum Pracodawców i Starostwo Powiatowe.


3 komentarze:

 1. Szkoda tylko że dowiadujemy się o tym po,a nie przed imprezą. Chyba że była ściśle tajna?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to? :) Informacja o festynie zamieszczona była na 4 dni przed imprezą. www.otozawiercie.pl/2016/08/festyn-ekologiczny-przy-ul-paderewskiego.html

  Zachęcam do uważnego śledzenia portalu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I była to jedyna informacja na ten temat(za co cześć i chwała portalowi!) lecz wydaje mi się,że tego typu impreza wymaga szerszej reklamy(plakaty,prasa itp). Chyba że organizatorom zależy aby jak najmniej mieszkańców o tym wiedziało.

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/