środa, 28 września 2016

70 urodziny Przedszkola nr 3 - relacja

Za nami okrągły jubileusz Przedszkola Integracyjnego nr 3 w Zawierciu. Dziś, 28 września przedszkole świętowało swoje 70 urodziny.

Na imprezę zaproszeni byli mieszkańcy miasta, wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami, absolwenci, byli pracownicy i inne osoby związane z przedszkolem na przestrzeni lat. W wydarzeniu udział wzięli również udział dyrektorzy, radni i urzędnicy a także prezydent Witold Grim. 

Jak to na urodzinach bywa, nie zabrakło symbolicznego tortu, którym poczęstowali się wszyscy uczestnicy. Były też przemówienia, życzenia, podziękowania i słowa podsumowania. Przybliżono też historię przedszkola, a po części oficjalnej przyszedł czas na występy przedszkolaków z poszczególnych grup, które przygotowały swój program artystyczny. Na terenie ogrodu przedszkolnego czekało wiele atrakcji, w tym m.in dmuchańce, trampolina, kiermasze, stoiska, a nawet paintball. Na koniec wystąpił zespół Bahamas.

Zobaczcie zdjęcia. Portal OtoZawiercie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.1 komentarz:

  1. Szkoda ze nie dostalem urlopu był bym tam moje przedszkole w ktorym soedzilem kilka wspanialych lat

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/