poniedziałek, 19 września 2016

70-lecie Przedszkola Integracyjnego nr 3

Przedszkole Integracyjne nr 3 w Zawierciu obchodzi w tym roku swoje 70 urodziny. Placówka organizuje obchody tego jubileuszu, w środę 28 września.

Wydarzenie będzie jednocześnie połączone z Festynem Rodzinnym i Zlotem Absolwentów Przedszkola. W programie ujęto m.in kiermasz rękodzieła, malowanie twarzy i dania z grilla. Uroczystości rozpoczną się już o 13:00 występami dzieci i absolwentów. Następnie o 14:00 odbędzie się cześć oficjalna wraz z urodzinowym tortem. Po tym czekają nas kolejne występy przedszkolaków i nie tylko. Zaprezentuje się również zespół Bahamas. 

Szczegóły zobaczcie na plakacie. Wszystko odbędzie się na terenie ogrodu przedszkola. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


2 komentarze:

 1. Może warto podać przy jakiej ulicy mieści się to przedszkole? Przecież nie każdy z mieszkańców Zawiercia musi znać numerację przedszkoli,a impreza jest godna uwagi i obecności.
  Jubilatowi gratulacje i życzenia następnych 70 (co najmniej) w tak pięknej kondycji!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To uważam impreza dla tych co chodzą lub chodzili do tego przedszkola i dobrze wiedzą gdzie ono się znajduje :)

   Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/