piątek, 12 sierpnia 2016

Zawody w układaniu kostki Rubika w Zawierciu

W sobotę 13 sierpnia w siedzibie Programu Aktywności Lokalnej na Starym Rynku odbędą się zawody w układaniu kostki Rubika. 


Zawody poprowadzi Radek ''Dżodżo'' Drozdowicz, znany m.in z udziału w programie telewizyjnym ''Mam Talent''. W trakcie spotkania przewidziano pokaz i konkursy dla wszystkich uczestników. Będzie też słodki poczęstunek, a dla najlepszych przygotowano nagrody.

Celem Programu Aktywności Lokalnej jest aktywizacja mieszkańców osiedla Stary Rynek. Program funkcjonuje już od czerwca 2016 roku. Działa on z ramienia Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. PAL ma również swoją siedzibę w jednym z lokali przy ulicy Marszałkowskiej 31. To właśnie tam odbywają się wszystkie wydarzenia związane z życiem osiedla. W tym miejscu odbędą się także sobotnie zawody. Start spotkania od godziny 15:00.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/