piątek, 12 sierpnia 2016

Warta powraca do ligowych rozgrywek

Po wielu latach rozgrywania meczy w lidze okręgowej, zespół Warty Zawiercie awansował do IV ligi. Teraz czeka ich wielkie zadanie.


W tą sobotę, 13 sierpnia o godzinie 11:00 drużyna zielono-biało-zielonych zagra swój pierwszy mecz w czwartej lidze. Na własnym boisku na stadionie 1000-lecia zawiercianie podejmą zespół Ruchu II Chorzów. Bilety w cenie 5 złotych.

Okres przygotowawczy Warta Zawiercie wykorzystała bardzo dobrze. Przeprowadziła wiele treningów i meczy, gdzie szlifowała swoją formę z udanego, ostatniego sezonu. Najlepszymi strzelcami w sparingach okazali się Michał Mąka i nowy nabytek klubu, grający dotychczas w Siemianowicach, Rafał Nowak. 

Grając w czwartej lidze Warta będzie musiała zmierzyć się z takimi drużynami jak chociażby Raków II Częstochowa, Przemsza Siewierz, MKS Myszków czy też Ruch Radzionków. Szykuje się więc sporo emocji i wrażeń oraz mamy nadzieję więcej bramek zdobywanych przez naszą drużynę!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/