poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Światowe Hity Muzyki Swingowej w Zawierciu

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów muzyki swingowej w Zawierciu. Na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Vaughn Roberts wraz z Milan Orkiestrą. 


Vaughn Roberts to światowej sławy trębacz pochodzący z Nowej Zelandii. Na swoim koncie ma występy z wieloma artystami z całego świata. To wirtuoz trąbki, kompozytor, aranżer i pedagog. Jeden z czołowych trębaczy w Nowej Zelandii. W Zawierciu wystąpi wraz z Milan Orkiestrą pod dyrekcją Andrzeja Zubka. Zespół muzyczny kontynuuje artystyczne tradycje Orkiestry Rozrywkowej Polskiego Radia i Telewizji z lat 1974-1991, kiedy kierownikiem był Jerzy Milian.

W skład orkiestry wchodzą: Marian Koziak (saksofon altowy), Michał Koioł (saksofon altowy), Kazimierz Szkutnik (saksofon tenorowy), Piotr Jagoda (saksofon tenorowy), Joachim Ziebura (saksofon barytonowy), Tadeusz Pacan (trąbka), Jarosław Spałek (trąbka), Krzysztof Róg (trąbka), Paweł Siembieda (trąbka), Szymon Piątek (puzon), Adam Solski (puzon), Jakub Moroń (puzon), Hans Łukaszczyk (puzon), Romuald Gizdoń (fortepian), Adam Banach (gitara), Ryszard Machel (gitara basowa), Jan Piela (perkusja), Henryk Stanoszek (perkusja). Ponadto na koncercie w Zawierciu usłyszymy i zobaczymy klarnecistę Bartosza Pacana oraz skrzypka Oskara Radwańskiego.

Koncert odbędzie się 21 sierpnia 2016 o godzinie 18:00 na sali widowiskowej MOK „Centrum”. Bilet w cenie 15 zł można nabyć w kasie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/