niedziela, 28 sierpnia 2016

Koncert "Przemoc=NIEmoc" - zdjęcia

Dziś, 28 sierpnia na muszli koncertowej w parku odbył się koncert pod nazwą "Przemoc=NIEmoc". To akcja organizowana przez Fundację z Pomysłem.

Podczas wydarzenia wręczono nagrody dla laureatów konkursu "Szczęśliwa rodzinka". Spośród ponad 70 prac wyróżniono 25 najlepszych. Z dzieł tych stworzono wystawę na czas imprezy. Na muszli zaprezentowały się zespoły Spring 15, Follow The Sun, Animal Section, Stupify oraz Piotr Szumlas. Ponadto o atrakcje dla dzieci zadbały m.in instruktorki ze Studia Tańca i Fitness Eu4ya. Najmłodsi mogli również pomalować sobie twarze i porysować kredą tworząc duże rysunki. Uczestnicy imprezy podpisywali też deklaracje o niestosowaniu przemocy na specjalnej dużej tablicy. Spośród osób które złożyły podpisy wylosowano karnety do parku wodnego. 

Zobaczcie zdjęcia.


1 komentarz:

  1. jest błędna data, wydarzenie z 28 sierpnia, 28 września jeszcze nie było :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/