czwartek, 18 sierpnia 2016

Koncert przeciwko przemocy w rodzinie

Fundacja z Pomysłem w Zawierciu organizuje swoją pierwszą imprezę plenerową - koncert przeciwko przemocy w rodzinie. Będzie to jednocześnie finał konkursu "Szczęśliwa rodzinka".

Na scenie zagrają zespoły: Spring 15, Follow The Sun, Animal Section, Stupify oraz Piotr Szumlas. Jednak to nie jedyna atrakcje przewidziane w programie. Odbędą się zajęcia zumby i atrakcje dla dzieci. W trakcie imprezy oficjalnie zakończony zostanie konkurs plastyczny "Szczęśliwa rodzinka", gdzie dla autorów najlepszych prac wręczone zostaną nagrody. Później podziwiać będzie można wszystkie prace, które wzięły udział w akcji. Ponadto powstanie też punkt informacyjny dotyczący przeciwdziałania przemocy i podpisywać będzie można deklaracje niestosowania przemocy. 
Wszystko to odbędzie się na muszli koncertowej w parku OSiR. Start imprezy o godzinie 15:00. Wydarzenie organizowane w ramach projektu Przemoc=NIEmoc, dofinansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OtoZawiercie.pl


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/