piątek, 12 sierpnia 2016

Kobiety na piątkę w Hotelu Fajkier

14 sierpnia o godzinie 11:00 odbędzie się letnia edycja zawodów "Kobiety na piątkę". To wyjątkowe wydarzenie na Jurze: Bieg i Marsz Nordic Walking oraz Power Walk.
Będzie to drugi z trzech planowanych etapów tego cyklu w 2016 roku. Zawody odbędą się na terenie Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej i obszarze bezpośrednio do niego przylegającym. Rozgrywane konkurencje to: bieg na dystansie 5 km, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km a także nowość: marsz Power Walking na dystansach 5 i 2,5 km.

- Kto był na naszych poprzednich wydarzeniach ten docenił wspaniałą atmosferę, starannie przygotowaną  trasę, piękne tereny, pyszne jedzenie, świetne zdjęcia, prelekcje, masaże i inne atrakcje towarzyszące. Do nas możesz swobodnie przyjechać ze swoją pociechą - na miejscu działa świetnie zorganizowane przedszkole. - zachęcają organizatorzy imprezy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/